Darmowa dostawa od 430,00 zł

Zasady współpracy w modelu DropShipping

Zasady współpracy w modelu DropShipping  

Zasady ogólne

1. Aktywacja konta odbywa się na podstawie podania danych firmy oraz przesłania (w formie załącznika do formularza rejestracji) wyciągu  CEIDG o prowadzonej działalności gospodarczej.
2. Produkty o statusie „Dostępny” wysyłane są tego samego dnia pod warunkiem złożenia zamówienia i przesłania listu przewozowego na pocztę e-mail do 12.00. 
3. Produkty o statusie „Na zamówienie” wysyłane są najczęściej w kolejny dzień roboczy. Można traktować ten status jako „W drodze od dostawcy” J O ewentualnych opóźnieniach poinformujemy najszybciej jak to możliwe. 
4. Pierwsze 5 zamówienia należy opłacić przed ich realizacją. Następnie otrzymują Państwo kredyt kupiecki na 14 dni. 
5. Rabaty są ustalane indywidualnie. 
6. Rezerwacja towaru jest możliwa poprzez złożenie zamówienia i wpisanie w uwagach „Rezerwacja”. Po 5 dniach od złożenia rezerwacji i braku potwierdzenia zamówienia rezerwacja zostanie wycofana. 
7. Aby zamówienie było traktowane jako DropShippingowe należy w uwagach zamieścić informację o niezałączaniu faktury do paczki oraz dopisać „DropShipping”.
8. Istnieje możliwość dołączania Państwa materiałów reklamowych do wysyłek DropShippingowych. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Dokumentacja

1. Nie wymagamy umowy o współpracę. Regulamin hurtowni oraz zasady o współpracy DropShippingowej stanowią porozumienie handlowe, którego zasady opisane są w tym dokumencie.
2. Każda wysyłka DropShippingowa traktowana jest niezależnie i wystawiana jest do niej oddzielna faktura VAT.
3. Istnieje możliwość księgowania naszych faktur w formie jednego dokumentu, czyli zbiorczego rejestru faktur VAT. Wzór dostępny TUTAJ.
4. Faktura VAT będzie dostępna do pobrania w panelu do 24h od realizacji zamówienia .

5. Wysyłając paczkę w modelu DropShipping nie załączamy żadnych dokumentów sprzedaży, ani materiałów mogących identyfikować sprzedawcę z naszą firmą.
6. Nasz klient, czyli faktyczny sprzedający towar jest zobowiązany do wysłania klientowi potwierdzenie zawarcia transakcji. Więcej szczegółów można znaleźć w rozporządzeniu Ministra Finansów dostępne pod poniższym linkiem:
http://www.efakturavat.pl/e-faktura-przepisy/rozporzadzenie/

Integracja

1. Naszym klientom udostępniamy pliki integracyjne z stanami magazynowymi oraz pełną ofertą produktową. Obydwa pliki dostępne są w formatach CSV i XML.
2. Jako nasi klienci macie Państwo prawo do pełnego wykorzystywania opisów i zdjęć dostępnych na naszych stronach.

Wysyłka

1. Wysyłka może zostać zrealizowana na dwa sposoby. Pierwszy zakłada wysyłkę naszym kurierem DHL,UPS lub InPost (Paczkomaty). Drugi sposób to odbiór towaru własnym kurierem .
2. W przypadku wysyłki naszym transportem nie ma możliwości wysłania towaru za pobraniem.
3. W przypadku odbioru paczek Państwa kurierem należy wysłać e-mail na adres etykiety@giftworld.com.pl zawierający w tytule numer zamówienia, a w załączniku list przewozowy. Na liście przewozowym musi być wyraźnie zaznaczony numer zamówienia.
4. Aby zamówić towar z opcją odbioru własnym kurierem należy wybrać formę wysyłki "DropShipping".
5. Adres do odbioru paczek własnym transportem:

Hurt GiftWorld
Zagrodnicza 29A
61-655 Poznań

5. Paczki nadawane przez firmę GiftWorld kurierem InPost Paczkomaty będą nadawane z Paczkomatu POZ70M. Jeśli preferują Państwo samodzielne generowanie etykiet Paczkomatów – prosimy wskazywać Paczkomat POZ70M jako nadawczy.

6. Paczki nadawane kurierem InPost Paczkomaty zlecane przez klienta muszą zostać określone jako gabaryt nie mniejszy niż B.

Zwroty i reklamacje

1. Nadając zwrot musi on zawierać numer zamówienia w naszym systemie wpisany wyraźnie na paczce oraz wyraźną adnotację „ZWROT”.
2. Zwroty przyjmujemy pod adresem

Hurt GiftWorld
Zagrodnicza 29A
61-655 Poznań

3. Reklamację należy przesłać do nas niezwłocznie po zakupie (do 5 dni).
4. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie natychmiast wyślemy nowy towar do klienta na nasz koszt.
5. W przeciwnym wypadku towar musi zostać odebrany w dowolnej formie.  

pixel